fatic

Informacja o firmie Fatic

fatic

Informacja o firmie Fatic

O nas

O NAS 

Firma FATIC – Bogdan Drabik powstała w 1992 roku jako hurtownia artykułów spożywczych.

W roku 2002 wprowadziliśmy na polski rynek i do dziś nieprzerwanie pozostajemy jednym z największych importerów przyprawy paprykowej SAMBAL OELEK w Polsce. Jesteśmy polskim dystrybutorem holenderskiej firmy WENDJOE B.V. – największego europejskiego producenta sambalu, który cieszy się bardzo dużym uznaniem klientów w Europie. Opinia wystawiona nam przez tegoż producenta świadczy o tym, że jesteśmy solidnym partnerem.

W roku 2015 dołączyliśmy do programu FIRMA Z ZASADAMI. Uczestnictwo w tym programie oznacza, że w swej działalności kierujemy się ” dobrem, szacunkiem, lojalnością i zaufaniem aby tworzyć pozytywne relacje międzyludzkie….”
Potwierdzeniem jest wydany nam certyfikat „FIRMA Z ZASADAMI”

Specjalizujemy się w sprzedaży do hurtowni i punktów gastronomicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą przypraw i sosów.

Większość naszych klientów współpracuje z nami od wielu lat. Jesteśmy lojalnymi i solidnymi w kontaktach z odbiorcami co skutkuje długotrwałą współpracą. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną propozycję handlową i zapewniamy szybką dostawę towaru na terenie całego kraju.

1

 

NASZE PRODUKTY

L03-image

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien